Van Şube /    Şubemiz /    Yönetim Kurulu /    

Yönetim Kurulu

Üyeler

BARAN BULUT BALKAN
BAŞKAN

1992 yılında Van’da  dünyaya geldi.2015 yılında Yüzüncü Yıl Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Taahhüt işleri  ve yapı  işletmeleri alanlarında etkin faaliyet göstermektedir.Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

MAHFUZ ARSLAN
SEKRETER ÜYE

1997 yılında Van'da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Van'da tamamladı. 2016-2020 yılları arasında Bitlis Eren Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Yüksek lisans eğitimini İş Sağlığı Ve Güvenliği alanında tamamladı.Öğrencilik döneminde girişimcilik üzerine birçok projede aktif olarak görev aldı. İş hayatına şantiye şefliğiyle başladı . Daha sonra B sınıfı İş Güvenliği Uzmanı olarak  Osgb firması kurdu . Aynı zamanda inşaat sektöründe taahhüt işleri yapmaktadır 

 

YAKUP EBİRİ
SAYMAN ÜYE

1991 yılında Van’da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Van’da tamamladı. 2011-2015 yılları arasında İnönü Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Yüksek lisans eğitimini İş Sağlığı Ve Güvenliği alanında tamamladı. 2015-2023 yılları arasında Karayollarına bağlı müşavirlik firmalarında Kontrol Mühendisi olarak çalıştı. Ayrıca 2017 yılından beri B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı , 2018 yılından bu yana da Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı yapmaktadır. Hali hazırda İnşaat Taahhüt firmalarına danışmanlık hizmeti vermekte ve Otomotiv sektöründe yedek parça tedarikçisi olarak çalışmaktadır. İnşaat Mühendisliği eğitiminin yanında Sınıf Öğretmenliği Lisans ve Otomotiv Teknolojisi Ön Lisans eğitimleri de mevcuttur. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

BAYRAM AKBAŞ
ÜYE

1996 yilinda Vanin Gevas ilcesinde dogdu ilk, orta ve lise ogrenimini Vanda tamamladi. 2013-2017 yili arasinda Yuzuncu Yil universitesi insaat muhendisligi bolumunde  ogrenimini tamamladi. 2017 yilindan beri ozel sektor alanlaninda calismaktayim. 2019 yilinda Yuzuncu Yil universitesi insaat muhendisligi bolumunde yuksek lisans ogrenimi devam etmektedir.

 

MAZLUM PALA
ÜYE

 

NAZLICAN DEMİR
ÜYE

1996 yılında Hakkari’de doğdu. İlkokulu Hakkari de ortaokul ve liseyi Van da okudu. 2015-2020 yılları arasında Tunceli Munzur Üniversitesinde İnşaat Mühendisliği bölümünde okudu. 2023 yılında Bitlis Eren Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Yüksek Lisansı’na başladı ve öğrenimi devam etmektedir. 2020 yılından beri özel sektörde çalışmaya devam etmektedir.

 

DAVUT DURMAZ
ÜYE

06.06.1988 yolunda Van da doğdum. İlk ve orta öğretimi Hasan Ali Yücel ilkokulunda tamamladıktan sonra liseyi Vali Haydar Bey lisesinde tamamladım. İstanbul Gelişim Ünşversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü tamamladım. Evli ve iki çocuk babasıyım

 
Yedek Üyeler

GÜLİSTAN İHTİYATOĞLU
YEDEK ÜYE

1993 yılında Mardin’de doğdu.İlk ve orta öğretimini ve liseyi Mardin’de tamamladı.2012 -2017 yılları arasında Munzur Üniversitesi İnşaat mühendisliği bölümünden mezun oldu. İş hayatına iş takibi yaparak başladı .

 

FIRAT TEKE
YEDEK ÜYE

19.06.1995 yılında vanda doğdum ilk ve orta öğretimi Türk eczacılar birliği ilkokulunda tamamladıktan sonra liseyi şehit Koray lisesinde tamamladım 
Van yüzüncüyıl üniversitesi inşaat mühendisliği bölümünü tamamladım evli ve bir çocuk babasıyım

 

TOPRAK KIRAT
YEDEK ÜYE

 

DEVRAN DUMAN
YEDEK ÜYE

Hakkari doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini Hakkari’de tamamlamıştır. 2017 yılında Munzur Üniversitesi inşaat mühendisliği lisans programından mezun olmuştur. 2017 yılında itibaren özel firmalarda öngermeli prefabrik betonarme, alt yapı, Prekast sistemleri, çelik imalatlar, konut yapım işlerinde mesleğini sürdürmektedir. 2021 yılında itibaren kendi mühendislik firmasında yönetici olarak hizmet vermektedir.

 

CENG ALİ ÇELİKTAŞ
YEDEK ÜYE

Ceng Ali Çeliktaş 
2021 istanbul gelişim üniversitesi mezunu
2024 van yuü jeoloji mühendisliği yüksek lisans öğrencisi 
2021den beri MİRÇELİKTAŞ yapı inşaat şirketinde çalışıyor. Şantiyeleriyle ilgileniyor. 2022den beri aktif bir şekilde proje çiziyor.

 

VEDAT ÖPENGİN
YEDEK ÜYE

1992 yılında Şemdinli'de doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Şemdinli'de tamamladı. 2012-2016 yılları arasında Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde eğitim aldı ve mezun oldu. Yüksek lisans eğitimini Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü İş Sağlığı ve Güvenliği alanında tamamladı. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesinden Pedagojik Formasyon eğitimi aldı. 2016 yılında iş hayatına şantiye kontrol mühendisi olarak başladı. 2019 yılında kendi şirketini kurarak iş hayatına statik proje müellifi olarak devam etti. Türkiye'nin çeşitli illerinde projelere imza atmıştır. Aynı zamanda inşaat sektöründe taahhüt işleri yapmaktadır. Ayrıca mühendislik, teknoloji ve tasarım konularında iş birlikleri ve danışmanlıklar yapmaktadır.

 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası