ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ TMMOB

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

18 HAZİRAN 2021, CUMA   

4

İMO MERKEZİ ÇEVRİMİÇİ SEMİNERLERİNİN İKİNCİSİ DÜZENLENDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 22.01.2021 00:00   Güncellenme Zamanı: 08.02.2021 10:47:09  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası 47. Dönem Merkezi Seminerlerinin ikincisi, “Betonda Boşluklar, İmalat Kusurları, Erken Yaş Çatlakları, Kuruma Rötresi, DEF ve ASR Çatlakları, Derzler ve Güncel Onarım Yöntemleri” başlıklı çevrimiçi semineri İMO İstanbul Şubesi tarafından 21 Ocak 2021 tarihinde gerçekleştirildi.

İMO Merkezi Çevrimiçi Seminerlerinin İkincisi Düzenlendi

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası 47. Dönem Merkezi Seminerlerinin ikincisi, "Betonda Boşluklar, İmalat Kusurları, Erken Yaş Çatlakları, Kuruma Rötresi, DEF ve ASR Çatlakları,  Derzler ve Güncel Onarım Yöntemleri" başlıklı çevrimiçi semineri İMO İstanbul Şubesi tarafından 21 Ocak 2021 tarihinde gerçekleştirildi.  

İMO Meslek İçi Eğitim Kurulunun planladığı merkezi eğitimler kapsamında, Prof. Dr. Mehmet Ali Taşdemir`in konuşmacı olarak katıldığı seminerde, beton dayanımı, çevresel etki sınıfları, betonun durabilitesi, yüksek dayanımlı beton, lifli beton, hafif-ağır  beton, kendiliğinden yerleşen betonlar, endüstriyel zemin ve saha betonları, beton yollar, silindirle sıkıştırılmış beton ve geçirimli betonlar gibi konulara yer verildi.


Okunma Sayısı: 145

Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.