ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ TMMOB

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

18 HAZİRAN 2021, CUMA   

20

İMO YÖNETİM KURULU VE ŞUBE YÖNETİM KURULLARI ORTAK TOPLANTISI YAPILDI

    Yayına Giriş Tarihi: 08.02.2021 00:00   Güncellenme Zamanı: 08.02.2021 16:35:22  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 08.02.2021 16:35:37

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası 47. Dönem Yönetim Kurulu ve Şube Yönetim Kurulları ortak toplantısı 6 Şubat 2020 tarihinde, çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

İMO Yönetim Kurulu ve Şube Yönetim Kurulları Ortak Toplantısı Yapıldı

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası 47. Dönem Yönetim Kurulu ve Şube Yönetim Kurulları ortak toplantısı 6 Şubat 2020 tarihinde, çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

İMO Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yüzgeç`in açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda; "2021 Yılı Oda Bütçesi", "Proje ve Fenni Mesuliyet Hizmet Bedellerinin, Asgari Ücret Tarifesi Haline Getirilerek Resmi Gazetede Yayımlanması İçin Yapılacak Çalışmalar", "Şantiye Şefliği Kampanyası" ve "Oda Çalışmaları" gündemleri görüşüldü.

İMO Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yüzgeç tarafından 2021 yılı tahmini bütçesi, Yönetim Kurulu 2. Başkanı Gülsun Parlar tarafından Proje ve Fenni Mesuliyet Hizmet Bedellerinin, Asgari Ücret Tarifesi Haline Getirilmesi ve İMO Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Özer Akkuş tarafından hazırlıkları yapılan şantiye şefliği kampanyası hakkında bilgilendirmeler yapıldı. Yönetim Kurulu Üyeleri Jale Alel, Levent Darı ve Veysel Özkan ile Genel Sekreter Serap Dedeoğlu tarafından da Kurul ve Komisyon faaliyetleri hakkında sunumlar yapıldı. Yapılan bilgilendirmeler ve sunumların ardından şube başkanları ve yönetim kurulu üyeleri tarafından gündemlere dair görüş ve öneriler paylaşıldı.


Okunma Sayısı: 366

Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.