ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ TMMOB

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

26 ŞUBAT 2021, CUMA   

21

47. DÖNEM ULAŞTIRMA UZMANLIK KURULU

Dönem seçiniz:

Kurul Hakkında

 

Dosyalar

 

Kurul Üyeleri

HALİM CEYLAN

e-Posta:

1990 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Denizli Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünü Birincilikle bitirerek İnşaat Mühendisi Unvanı almıştır. 1994 yılında YÖK`ün açtığı bursluluk sınavını kazanarak, İngilere`nin Newcastle üniversitesinde Ulaştırma mühendisliği alanında yüksek lisansını 1997 yılında tamamlamıştır. Aynı alanda doktorasını yaparak 2002 yılında Doktorasını tamamlamış ve ülkeye dönmüştür. 2005 yılında doçent ve 2012 yılında profesör unvanlarını alarak Pamukkale Üniversitesi, İnşaat Mühendisliği Bölümü Ulaştırma Anabilim Dalında Öğretim Üyesi olarak çalışmaktadır. 30`a yakın uluslararası indeksli dergilerde yayın, 100`ün üzerinde ulusal ve uluslararası bildiri ve bir kitap bölümü yazmıştır. Ayrıca, yapmış olduğu çalışmalar 2200`ün üzerinde uluslararası yazar tarafından kaynak gösterilmiş ve gösterilmeye devam etmektedir. Sn Ceylan, ulusal ve uluslararası bilimsel alanda en ön sıralarda bulunmaktadır. Halim Ceylan, birçok ulusal ve uluslararası trafik, toplu taşıma ve adaptif trafik kontrol projeleri ile ulaşım ana planı çalışmalarında bulunmuştur. İyi derecede İngilizce bilmekte olup, evli ve iki çocuk babasıdır. Sayın Ceylan akademik çalışmalarının yanında, İnşaat Mühendisleri Odası, Denizli Şubesi`nde 10. Dönem başkanlık yapmıştır. İMO Denizli Şubesinde bir çok komisyonda görevinde bulunmuştur. Ayrıca, İMO`nun düzenlemiş olduğu kongrelere hem bildiri hem de panelist olarak defalarca katılmıştır.

ALİ FUAT GÜNAK

e-Posta:

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

SERHAN TANYEL

e-Posta:

ILGIN GÖKAŞAR

e-Posta:

SONER HALDENBİLEN

e-Posta:

1971 yılında Nazilli`de doğmuştur. 1992 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi`nden mezun olmuştur.

ALP GEYİK

e-Posta:

1974 yılında Ankara`da doğmuştur. 1998 yılında Gazi Üniversitesi, Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 2002 yılında aynı üniversitenin Fen Bilimleri Enstitüsü Ulaştırma Ana Bilim Dalında "Karayolu ve Trafik Güvenliği" alanında yüksek lisans çalışmasını tamamlamıştır. 2020 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi bölümünden mezun olan Alp Geyik, 20 yılı aşkın süredir özel sektörde Ulaştırma, Trafik Mühendisliği ve Karayolu Trafik Güvenliği alanlarında müşavirlik hizmetlerinin yanı sıra çeşitli ulusal ve uluslararası projede görev almıştır. Halen aynı alanlarda bağımsız uzman olarak hizmet vermekte olup, "Kentsel Planlama ve Ulaşım" alanında bir doktora çalışması yürütmektedir.

FULYA PİNİCİ

e-Posta:

1989 yılında Konya`da doğdu. 2013 yılında Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 2014 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü`nden mezun oldu. 2014 yılında Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı`nda çalışmaya başladı. 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü İnşaat Mühendisliği Anabilim Dalı Ulaştırma Bilim Dalı`nda yüksek lisansını tamamladı. İMO Eskişehir Şubesi 11. Dönem Yönetim Kurulu`nda yedek üye olarak görev aldı. Halen Eskişehir Büyükşehir Belediyesi`ndeki görevine kentiçi ulaşım planlaması alanında çalışarak devam etmektedir.

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.